Dėl nuolat besikeičiančios dabartinės ekonominės situacijos, prekių kainos ir pristatymo terminai mūsų el. parduotuvėje turėtų būti traktuojami kaip preliminarūs.
Dėl tikslios kainos reikėtų kreiptis el. paštu info@balticaircraft.com arba tel. Nr. +370 698 10765. Gavę užsakymą informuosime, jei produkto kaina šiai dienai yra pakitusi. Atsiprašome už nepatogumus.

Apie mus

          Mes, kaip ir Jūs, mylime skrydį. Tačiau skrydžio malonumas įmanomas tik tada, kai pakilęs jautiesi saugiai ir komfortiškai.
       Kadangi patys atliekame nesertifikuotų Rotax variklių priežiūrą ir remontą, bei aptarnaujame ultralengvuosius orlaivius, galime pasiūlyti originalias Rotax variklių detales, patikimų gamintojų prietaisus, inovatyvius anglies pluošto propelerius, eksploatacines medžiagas, veiksmingas priežiūros priemones ir kt. Esame pasiryžę surasti Jums trūkstamą prekę, todėl maloniai prašome kreiptis el. paštu info@balticaircraft.com, jeigu nerandate reikiamos prekės – mes Jums padėsime!
           Prekių asortimentas yra nuolat atnaujinamas, todėl drąsiai kreipkitės su pasiūlymais, o mes stengsimės tobulėti Jūsų labui.
          Saugių ir nepamirštamų Jums skrydžių!