Dėl nuolat besikeičiančios dabartinės ekonominės situacijos, prekių kainos ir pristatymo terminai mūsų el. parduotuvėje turėtų būti traktuojami kaip preliminarūs.
Dėl tikslios kainos reikėtų kreiptis el. paštu info@balticaircraft.com arba tel. Nr. +370 698 10765. Gavę užsakymą informuosime, jei produkto kaina šiai dienai yra pakitusi. Atsiprašome už nepatogumus.

Navigator AvioLights žibintai, Wingtip LED lights (Navigation)

291.00€
Be PVM: 240.50€
  • Gamintojas: AVIOLIGHTS
  • Prekės kodas: Navigator
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Galimi pasirinkimai

7

Navigator sparnų žibintai yra navigaciniai žibintai (raudonos ir žalios spalvos), skirti LS, ultralengviesiems, KIT ir eksperimentiniams orlaiviams. Žibintai yra ypač kompaktiški ir efektyvūs, užtikrina, kad jus aiškiai matytų ore.

INTEGRUOTAS STROBO VALDIKLIS

Navigator žibintuose yra sinchronizuotas apšvietimo valdiklis, integruotas į žibinto kapsulę. Diegimo ir prijungimo procesas yra daug greitesnis, paprastesnis ir nereikia ieškoti papildomos vietos išoriniams strobo valdikliams.

DAUGIAFUNKCINĖ APSAUGA

Navigator žibintų vientisa danga užtikrina žibinto atsparumą vandeniui ir vibracijai. Naujausia konstrukcija neleidžia patekti dulkėms, be to, lemputės elektronika yra apsaugota nuo atvirkštinio poliškumo.

DIDELIS RYŠKUMAS

Pažangi optika kartu su specialiąja atspindžių sistema ir didelio ryškumo CREE šviesos diodais užtikrina puikų darbą ir ryškumą, kuris yra daug didesnis nei reikalaujama.


NEPATVIRTINTI ĮRENGIMUI SERTIFIKUOTUOSE LĖKTUVUOSE.


Parametrai
Matmenys 95 mm x 40 mm x 27 mm
Darbinės įtampos diapazonas 11,8 – 14,8 V
Aplinkos temperatūra nuo -35°C iki +60°C
Svoris 150 g
Apsauga nuo vandens, dulkių, atsparus smūgiams, vibracijai Taip
Šviesos stiprumas 450 lm
  • Documentation
  • Documentation