Dėl nuolat besikeičiančios dabartinės ekonominės situacijos, prekių kainos ir pristatymo terminai mūsų el. parduotuvėje turėtų būti traktuojami kaip preliminarūs.
Dėl tikslios kainos reikėtų kreiptis el. paštu info@balticaircraft.com arba tel. Nr. +370 698 10765. Gavę užsakymą informuosime, jei produkto kaina šiai dienai yra pakitusi. Atsiprašome už nepatogumus.

Tail Star AvioLights LED žibintas (Strobe/Position)

255.00€
Be PVM: 210.74€
  • Gamintojas: AVIOLIGHTS
  • Prekės kodas: Tail Star
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Galimi pasirinkimai

7

Tail Star žibintas yra pozicijos žibintas (balta šviesa) su stobo funkcija, skirtas LS, ultralengviesiems, KIT ir eksperimentiniams orlaiviams. Žibintas yra ypač kompaktiškas ir efektyvus, užtikrina, kad jus aiškiai matytų ore. Tail Star gali veikti kaip:

- tik pozicijos žibintas (balta šviesa)

- tik strobo žibintas (balta šviesa)

- tuo pačiu metu pozicijos ir strobo žibintas

INTEGRUOTAS STROBO VALDIKLIS

Tail Star žibinte yra sinchronizuotas apšvietimo valdiklis, integruotas į žibinto kapsulę. Diegimo ir prijungimo procesas yra daug greitesnis, paprastesnis ir nereikia ieškoti papildomos vietos išoriniams strobo valdikliams.

DAUGIAFUNKCINĖ APSAUGA

Tail Star žibintų vientisa danga užtikrina žibinto atsparumą vandeniui ir vibracijai. Naujausia konstrukcija neleidžia patekti dulkėms, be to, lemputės elektronika yra apsaugota nuo atvirkštinio poliškumo.

DIDELIS RYŠKUMAS

Pažangi optika kartu su specialiąja atspindžių sistema ir didelio ryškumo CREE šviesos diodais užtikrina puikų darbą ir ryškumą, kuris yra daug didesnis nei reikalaujama.


NEPATVIRTINTI ĮRENGIMUI SERTIFIKUOTUOSE LĖKTUVUOSE.


Parametrai
Matmenys 56 mm x 37 mm x 34 mm
Darbinės įtampos diapazonas 11,8 – 14,8 V
Mirksėjimo dažnis 120 mirksnių/min.
Aplinkos temperatūra nuo -35°C iki +60°C
Svoris 50 g
Apsauga nuo vandens, dulkių, atsparus smūgiams, vibracijai Taip
Šviesos stiprumas 2000 lm
  • Documentation
  • Documentation